Valentín na škole

Sviatok svätého Valentína – 14. február je dňom, keď sa obchody začnú plniť červenými srdiečkami a darčekmi pre zamilovaných. Ani naša škola nebola výnimkou. Pre niekoho to bol deň nehy a romantiky, pre iného iba komerčný sviatok. Študenti študentských spoločnosti a cvičných firiem odboru obchod a podnikanie a pracovník marketingu nezabudli ani na sviatok sv. Valentína a pripravili na deň zamilovaných „valentínske trhy“, ktoré sa uskutočnili v dňoch 12. – 13. februára 2015 v priestoroch našej školy. Študenti si mali možnosť precvičiť svoje komunikačné a predajné schopnosti.

Študenti študentských spoločností a cvičných firiem pripravili množstvo ručne vyrábaných valentínskych výrobkov ako napríklad rámiky na fotografie, sadrové obrázky a srdiečka dekorované servítkovou technikou, rôzne drevené srdiečka, kľúčenky v tvare srdca, valentínske pohľadnice, rôzne druhy výrobkov z včelieho vosku a množstvo iných originálnych výrobkov v tvare srdca, ktorého súčasťou bolo milé prekvapenie.

Valentínske trhy dopadli nad očakávania a opäť boli prijaté s veľmi dobrým ohlasom. Tešíme sa na ďalšiu úspešne vydarenú školskú akciu.