Na našej škole každý rok pripravujeme pre našich študentov rôzne zaujímavé akcie, kde majú možnosť odprezentovať svoje zručnosti, schopnosti, športové výkony a záujmy.
Medzi najobľúbenejšie patrí ŠKOLSKÁ FUTBALOVÁ a ŠKOLSKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA, kde si medzi sebou zmerajú sily jednotlivé triedy, ale poraziť môžu aj tím zložený z profesorov školy. A, samozrejme, pre najlepších sú vždy pripravené zaujímavé ceny. Na jeseň sa konal uz štvrtý ročník hokejbalovej ligy…
Konečné poradie:
1. Nagetky Flyers
2. Po 3. hodine domov
3. ŠKP
4. II.C + III.C
FINÁLE
Nagetky Flyers – Po 3.hodine domov 4:4
ZÁPAS O 3.MIESTO
ŠKP – 2.C+3.C
Semifinále
Po 3. hodine domov 3 – 7 Nagetky Flyers
Dubnický 2 Bednárik 4
Kuruc Kráľ 2
Paraisz
Nagetky Flyers 3 – 0 kontumačne 3.C+2.C
Žiaci 3.C+2.C sa nedostavili na zápas bez ospravedlnenia.
ŠKP 1 – 5 Po 3. hodine domov
Sáraz Kuruc 3
Dubnický 2
Do finále postupujú Nagetky Flyers a Po 3.hodine domov.
Zápas o tretie miesto odohrajú ŠKP 2.C+3.C.
neboli nájdené žiadne obrázky
Skupina A
HK Casper 1.F
Milan Jopek
Patrik Dolák
Palo Broškovič
Erik Ostrožlík
Nikolas Hrabovský
Tomáš Lakatoš
Stanislav Mrár
Jozef Výberči
Boris Gedaj
Marek Solčáni
Strážcovia vesmíru 3.G
Steve Smolárik
Miki Juhász
Palo Stankovič
Zdenko Záhradníček
Dárius Spevák
Maťo Koščuliak
Nagetky Flyers 3.E + 3.D
Patrik Bednárik
Martin Kráľ
Tomáš Glogas
Martin Mokryš
Tomáš Zajac
Marcel Božík
Šaňo Paraisz
Peter Zamojský
Nagetky Flyers 21 – 1 Strážcovia vesmíru
Bednárik 19 Smolárik 1
Mokrýš 2
Strážcovia vesmíru 7 – 6 HK Caspers
Spevák Dá 2 Lakatoš 3
Košturiak Jupek 2
Juhász Mráz 1
Smolárik
vlastný
Nagetky Flyers 27 – 0 HC Caspers
Bednárik 16
Božík 6
Zajac 4
Mokryš 1
Tabuľka skupiny A:
1.Nagetky Flyers 2 2 0 0 48:1 6
2.Strážcovia vesmíru 2 1 0 1 8:27 3
3.HK Caspers 2 0 0 2 6:34 0
Do semifinále postupujú Nagetky Flyers.
Skupina B
Nie sme svetoví 2.A+1.C
Dávid Michalička
Daniel Šoka
Lukáš Šafár
Tichomír Beše
Frederik Kmetyo
René Sádovský
Peter Jaroš
Denis Spevák
Marcel Molnár
1.HC Ferencváros 2.AN
Martin Blaško
Martin Bernátek
Tomáš Bilko
Boris Cimerman
Jozef Molnár
František Košík
Boris Bajza
Tomáš Szatmári
ŠKP – učitelia a zamestnanci školy
Pavol Sáraz
Martin Remiaš
Marcel Šimunek
Ladislav Rado
Kristián Kovács
Richard Kiripolský
1.HC Ferencváros 11 – 5 Nie sme svetoví
Bernátek 4 Šoka 4
Bilko 3 Spevák De 1
Szatmári 2
Bajza 1
Molnár 1
ŠKP 7 – 3 HC Ferencváros
Sáraz 5 Bernátek
Remiaš 2 Bilko
Molnár
ŠKP 7 – 5 Nie sme svetoví
Kovács 3 Spevák De 3
Sáraz 2 Šoka 2
Remiaš 2
Výsledná tabuľka skupiny B:
1.ŠKP 2 2 0 0 14:8 6
2.HC Ferencsváros 2 1 0 1 14:12 3
3.Nie sme svetoví 2 0 0 2 10:18 0
Do semifinále postupuje ŠKP.
Skupina C
Team Vilmoš 1.A+4.A
Patrik Mészáros
Miloš Páleník
Zoltán Meleg
Ladislav Szép
Martin Otyepka
Ondrej Kollár
Erik Káladzi
Miroslav Balla
Karolína Bednárová
Po 3.hodine domov 2.D+2.E+2.F
Omar Matyas
Patrik Spanyo
Juraj Paríšek
Tomáš Dubnický
Štefan Horváth
Dávid Cekov
Dušan Kuruc
Filip Valachovič
Geriynek (I.E)
Norbi Laczkó
Ondrej Žilinský
Ivan Švidrák
Ľuboš Polák
Adrián Muči
Geriynek 1 – 12 Pinguins
Múči Kuruc 5
Horváth 5
Valachovič, Cekov
Vilmoš 10 – 0 Geriynek
Balla 7
Páleník 2
Szép 1
Pinguins 3 – 1 Vilmoš
Kuruc 2 Balla
Horváth
Výsledná tabuľka skupiny C:
1.Pinguins 2 2 0 0 15:2 6
2.Vilmoš 2 1 0 1 11:3 3
3.Geriynek 2 0 0 2 1:22 0
Do semifinále postupuje Pinguins.
Skupina D
Marie J. Lávková TEAM 1.AN
Ján Czucor
Gabriel Szücs
Matúš Bránik
Lukáš Tököli
Patrik Hercz
Andrej Gašparík
Erik Závodský
Tomáš Jurík
Peter Danihel
3.C+2.C
Tomáš Bršel
Marián Csíkos
Marko Križan
Lukáš Čatay
Dávid Nagy
Lukáš Buzogáň
Tamás Kecskés
Viktor Németh
3.B
Dominik Novák
Tomáš Czingel
Tomáš Zaťko
Ivan Caňo
Patrik Švajda
Jozef Melišek
Štefan Hoppan
Viktor Ďurakov
1.AN 2 – 4 3.B
Morvay Hoppan 2
Haládik Cingel 2
1.AN 2 – 6 2.C+3.C
Gašparík Bršel 4
Morvay Csíkos
Nagy
3.B 2 – 4 2.C+3.C
Novák Bršel 2
Cingel Csíkos 2
Výsledná tabuľka skupiny D:
1. 3.C+2.C 2 2 0 0 10:4 6
2. 3.B 2 1 0 1 6:6 3
3. 1.AN 2 0 0 2 4:10 0
Do semifinále postupujú 3.C+2.C.