Opäť sme na našej škole zorganizovali Mikuláša

Mikuláš, pod ktorým sa skrýval žiak 2.B, Boris Kalina, zavítal do našej školy spolu s jeho pomocníkmi – anjelom, ktorý bol Laura Mészárosová i nezbedným čertom Simonom Kováčom, ktorého musel strážiť anjel, aby nám veľmi nepostrašil deti. Prišli obdariť deti sladkou odmenou. No nič nie je zadarmo a na oplátku mu museli zarecitovať predom pripravené básničky. Pre deti bol taktiež pripravený zábavný program a  nachystané boli aj dielničky, v ktorých si tvorivé hlavičky mohli vyrobiť vianočné dekorácie . Nesmelo taktiež chýbať občerstvenie, ako napríklad bublanina, pagáče, výborné medovníky, sušienky a iné dobroty, ktoré nám upiekli žiačky z 2.B Laura Mészárosová, Liana Kelková, Natália Zabáková a Diana Danociová, ktoré sa taktiež podieľali na výzdobe spolu s ostatnými žiakmi z 2.B.  Super predvianočnú atmosféru nám v podobe hry na gitaru vytvoril  Denis Prokop z 1. A.
Deťom a ich rodičom sa náš Mikulášsky program veľmi páčil a budeme sa tešiť na stretnutie s Mikulášom opäť budúci rok.

Nikita Lea Lazová, 2. B