Junior Teatender Competition

Mladí milovníci čaju mali 22. marca skvelú príležitosť predviesť svoje nadanie na prvom ročníku súťaže Junior Teatender Competition. Čajová súťaž určená pre študentov stredných škôl sa uskutočnila v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Najvyššie ocenenie získala naša študentka Hotelovej akadémie Karin Kovácsová z Nových Zámkov. Organizátormi podujatia boli RNDr. Alena Ondejčíková a RNDr. Vladimír Ondejčík z Čajovne dobrých ľudí.

Do súťaže sa zapojilo celkom 7 súťažiacich z 3 škôl. Okrem Karin Kovácsovej našu školu reprezentovali aj dve naše debutantky, Frederika Lipavská a Tamara Farkašová. Napriek tomu, že prváčky doteraz nemali za sebou žiadne súťaže, na svojej prvej excelovali a uspeli veľmi dobre. Študentky sa s prípravou čaju oboznamujú na čajovom krúžku, ktorý na našej škole vedie Mgr. Milan Trojanovský

(viac sa dočítate v ďalšom čísle školského časopisu)