EAGLE IRISH CASTLE PUB, s.r.o.

EAGLE IRISH CASTLE PUB, s.r.o.

Majzonovo námestie 1, 940 01 Nové Zámky

Tel: 035-6411725,  irishcastlepub@mail.t-com.sk,   www.irishcastlepub.sk

Charakteristika firmy v duálnom systéme vzdelávania:

Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami spojenými s predajom, reštauračnými službami v oblasti gastronómie. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 2007. Do systému duálneho vzdelávania sa spoločnosť zapojila od roku 2015. Na svojich pracoviskách poskytuje možnosť získať kvalifikáciu v odboroch čašník/servírka, kuchár, hostinský/hostinská.

Reštaurácia je v štýle írskeho pubu je určená pre milovníkov dobrého jedla v útulnom prostredí a s príjemným personálom. Ponúka obedové menu, medzinárodnú kuchyňu, skvelé pivo a cez víkendy zabezpečí tú správnu atmosféru pre strávenie voľného času na super diskotéke v piatok a v sobotu.

 

Odbory štúdia:

6444 H čašník, servírka

6445 H kuchár

6489 H hostinský, hostinská

Benefity, hmotné a finančné zabezpečenie pre žiakov v duálnom systéme vzdelávania:

 HMOTNÉ ZABEZPEČENIE – osobné ochranné pracovné pomôcky, ktoré zodpovedajú činnostiam, ktoré bude žiak vykonávať v rámci praktického vyučovania u zamestnávateľa

FINANČNÉ ZABEZPEČENIE – podľa podmienok dohodnutých v učebnej zmluve so žiakom

BENEFITY – Stravovanie poskytne zamestnávateľ v cene, rozsahu a podmienok, ktoré zodpovedajú podmienkam stravovania jeho zamestnancov.

Uplatnenie absolventov v praxi:

V rámci duálneho vzdelávania ponúkame vyučiť sa v odboroch spoločného stravovania na našej prevádzke v rámci praktickej prípravy a uplatniť sa u nás v profesii čašník, servírka, kuchár, hostinský, hostinská.

Kontaktná osoba firmy, tel. kontakt:  Ing. Erik Lačný, 0902 919 539

 142556858365

%d blogerom sa páči toto: