Získali sme CENU MINISTRA

V dňoch 5. – 6.novembra sme sa my, žiačky  Kristína Rišková,  Viktória Čierniková, Lívia Koszorúová, Marcela Zeleňáková a Natália Prochácková  zúčastnili celoslovenskej súťaže TOP Turistická destinácia regiónu 2019, ktorá bola podporovaná Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Súťaž sa konala na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Do súťaže sme sa prihlásili s naším projektom Palárikovo – návod na relax. Naša cieľová skupina boli vystresovaní ľudia. Stres ovplyvňuje všetkých ľudí bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Naším zámerom bolo týchto ľudí priviesť do celkovej pohody vďaka ceste, ktorá pozostávala zo šiestich krokov. Našou prvou zastávkou je miestny rybník „Barina“. V srdci obce sa nachádza krásny poľovnícky kaštieľ, ktorý je ďalším miestom k vytúženému oddychu. V oddychovom tempe odporúčame pokračovať v relaxačnom centre, kde sa nachádza wellness, bowling, reštaurácia, penzión a vináreň. Skvelým krokom je aj jazdiareň, ktorá sa nachádza v areáli relaxačného centra. Jazdiareň ponúka veľa možností, pri ktorých návštevníci môžu prísť do kontaktu s koňom. Posledným miestom k vytúženému oddychu je golfové ihrisko v blízkosti Palárikova. Návštevníci si tu môžu okrem golfu zahrať aj hry spojené s golfom – discgolf a footgolf.

Náš projekt bolo potrebné obhájiť pred komisiou pozostávajúcej z odborníkov, ktorí sa aktívne venujú cestovnému ruchu. Náš projekt konkuroval mnohým projektom z celého Slovenska. Napriek tomu sme sa nevzdávali a chceli sme projekt odprezentovať na profesionálnej úrovni.  Druhý deň súťaže  bola naša niekoľkomesačná práca ocenená krásnym 2.miestom. Boli sme veľmi šťastné a potešené. Vďaka tejto súťaži sme získali množstvo skúseností, ktoré využijeme aj v budúcnosti.

Za podporu pri práci na projekte ďakujeme vedeniu našej školy, Poľno SME, s.r.o.-  Palárikovo, pánovi Očadlíkovi z Airport Golf Club – Šurany, Mgr. Matúšovi Paceltovi z Poľovníckeho kaštieľa – Palárikovo a v neposlednom rade ďakujeme aj našim profesorkám Ing. Eleonóre Benkovej a Ing. Silvii Valachovej, ktoré nás podporovali a motivovali.

Žiačky víťazného tímu – Maca, Lili, Viki, Naty a Kika

%d blogerom sa páči toto: