Valentín na našej škole

Dátum 14. 2. sa vždy nesie v znamení lásky, šťastia a zaľúbenosti. Nie je však tajomstvom, že na našej škole sa tento deň v tomto roku niesol v znamení výhry, očakávania a napätia. Tento rok sme sa rozhodli- my JA Firma Ironic študentská spoločnosť, že našim kamarátom a učiteľom, ako aj ostatným pracovníkom školy pomôžeme s výberom darčeku pre ich srdcu blízkej osobe. Tak sme sa rozhodli zmobilizovať všetky naše sily a schopnosti vyjednávať so sponzormi a pozháňali sme zaujímavé a hodnotné dary. Rozhodli sme sa, že na našej škole zorganizujeme tombolu a tieto dary budú výzvou pre potenciálnych zákazníkov, aby si tombolové lístky kúpili. Slovo dalo slovo a práve na Valentína sa tombola uskutočnila. V tento deň sa napätie počas 5. a 6. hodiny dalo v kongresovej sále krájať. Všetci do jedného s túžbou vyhrať zasadli na svoje miesta a v radostnom očakávaní hľadeli na pódium, na ktoré práve vchádzal pán zástupca Mészaros, aby tombolu slávnostne otvoril. On sám si zakúpil, ako aj celé vedenie niekoľko tombolových lístkov. Medzi najzaujímavejšie dary patrili 50%zľava na tetovanie, 100eurová poukážka na nákup okuliarov, darčekový kupón na profesionálne fotenie, darčekový kupón na masáž, darčeková poukážka na gélové nechty, poukážka do cukrárne, či kina a mnohé iné. Nazbieralo sa vyše 100 cien.  Vyhrá môj kamarát? Moja kamarátka, naša profesorka alebo ja? Týchto otázok sa niesli, i keď iba v duchu, celou kongresovou sálou . Priebeh tejto akcie bol rýchly a jednoduchý. Po príhovore pána zástupcu bolo odovzdané slovo  slovo prezidentke spoločnosti Viktórii Kóňovej, ktorá predstavovala ceny, a výherné čísla losovala ďalšia členka spoločnosti. V pozadí bola spustená prehľadná prezentácia s cenou a sponzorom, ktorá sa práve losovala. Mnoho žiakov a učiteľov povyhrávalo nádherné ceny, z ktorých sa veľmi tešili. JA Firma Ironic bola polichotená príjemnou spätnou väzbou od profesorov, študentov i vedenia školy. Veríme, všetci do jedného, že toto nebola naša posledná akcia na škole. Teraz sa pripravujeme na súťaž Veľtrh študentských spoločností s naším zaujímavým produktom. Nebudeme prezrádzať o čo ide, ale veríme, že sa umiestnime a svoju školu i seba budeme 9,4, v Avione v Bratislave so cťou reprezentovať. A potom plánujeme ešte niekoľko aktivít, na ktoré sa môžu naši študenti už vopred tešiť.

Ďakujeme sponzorom, ktorí prispeli cenami do tomboly:

handmade od Maťky
Cukráreň Nostalgia
BEZOBALIS
Upletené
Pletka studio
eyEvil
Nike
Veronia
LR
Anita
Arokaya Thai Massage
Papierníctvo Viktória
Gemerga
Bubotravelagency
UDÁVAJŠTÝL
ZUMBA
Trieste Caffeé
Caribic
KINO MIER
BARBERSHOP
CHIRKOZ
ATLAS FITNESS
CUTLER´S WORLD FITNESS
DADUŠ
Fame
Nechtové štúdio Chrystal
Shape it up
BSM-BEAUTY
Excimer
SASA
Vybersitriko
LIU KOVAC
AQUACAFFÉ
Mishellbeauty
Essence Tattoo
Slovenský inštitút vzdelávania
OLD SCHOOL CAFFEE
SUPER ZÁLOŽŇA
Gélové nechty od DANIELLE
Líčenie od SISI
HOTEL BOROVICA
LUKASLELEO MAKEUP ARTIST
Kaderníčka TIMI
Balík od JR Kolárovo
Kaderníčka ANDY
Handmade od MARIENKY
Beauty Salón
Masážne štúdio IZIS
Kristína Habaj Photo

JA Firma Ironic

%d blogerom sa páči toto: