Krajský florbalový šampionát stredoškoláčok na hotelovke

Dňa 22. novembra 2018 sa v priestoroch telocvične Strednej odbornej šskoly hotelových služieb a obchodu uskutočnili Majstrovstvá Nitrianskeho samosprávneho kraja vo florbale žiačok stredných škôl. Podujatie organizovala škola s podporou Olympijského klubu okresu Nové Zámky. Šampionátu sa zúčastnilo 6 škôl- domáca SOŠ HSa O Nové Zámky, Gymnázium A. Vrábla Levice, Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Gymnázium Topoľčany, OA Zlaté Moravce, Športové gymnázium Nitra.

Víťazstvo a titul majsteriek NSK pre šk. rok 2018 si vybojovali žiačky z Gymnázia Topoľčany, ktoré finále zdolali dievčatá zo Šp. gymnázia Nitra 3:2. Nz putuje do Gymnázia A. Vrábla Levice.

Študentky domácej SOŠ HSa O Nové Zámky tentoraz na medailu nedosiahli a obsadili nepopulárne 4. miesto.

Na záver krátke zhodnotenie majstrovstiev trénerom SOŠ HSa O Mgr. P. Sárazom- Prvý krát sme na našej škole usporiadali súťaž takéhoto formátu. Našim hráčkam nemáme čo vytknúť- hrali nadoraz a výsledok zodpovedá ich reálnej výkonnosti.

Školu reprezentovali  : P. Mištanová, M. Vojtelová – D. Hatalová, V. Ryšavá, S. Šumerajová, T. Biharyová, B. Naďová, B. Bujdáková, N. Nagyová, D: Tran-Vanová, P. Maťašovská, – tréner – Mgr. P. Sáraz, vedúci družstva Mgr.M.. Šimunek.

flor D

%d blogerom sa páči toto: