Deň otvorených dverí

Ako každý rok, aj v tomto školskom roku sme organizovali „Deň otvorených dverí“ pre žiakov 9. ročníkov základných škôl. Toto podujatie sa uskutočnilo v priestoroch našej školy na Slovenskej ulici 23.10.2018. Zo všetkých prítomných žiakov, ktorí nás navštívili sme vylosovali jedného, ktorý vyhráva večeru pre dve osoby v Žiackom centre mladosť, na ulici Bratov Baldigarovcov 14, Nové Zámky. Meno šťastného výhercu je Gabriel Nagy, ktorý navštevuje základnú školu na ulici Devínskej v Nových Zámkoch ZŠ Devínska. Výhercovi blahoželáme a srdečne ho očakávame v termíne od 12.11 do 23.11.2018, kedy sa v uskutočnia „Dni poľovníckych kuchýň“ v Žiackom centre mladosť.
Všetkým pedagógom, rodičom, žiakom ďakujeme za účasť a príjemne strávené chvíle na našej škole.

 

%d blogerom sa páči toto: