Ďalšia úspešná reprezentácia našej školy

Dňa 16.10.2018 sa na SPU FEM v Nitre uskutočnila veľmi zaujímavá a dlhoočakávaná akcia – otvorenie Laboratória spotrebiteľských štúdií. Naša škola spolupracuje s Fakultou ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre a v rámci našej spolupráce sme sa podujali zabezpečiť slávnostný raut na tejto akcii. Žiaci, spolu s pani profesorkou Felvidékyovou sa, ako už tradične, zhostili tejto úlohy veľmi zodpovedne, krásne vyzdobili VIP miestnosť na fakulte, postarali sa kvalitnú obsluhu a tým aj o dôstojnú reprezentáciu našej školy. Niektorí si vyskúšali aj komunikáciu v anglickom jazyku pretože tohto slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj mnohí hostia zo zahraničia. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť tejto akcie pretože v budúcnosti budeme môcť aj my využívať toto moderné špičkové laboratórium k získaniu nových, zaujímavých informácií hlavne z oblasti marketingu, tovaroznalectva a biológie.

%d blogerom sa páči toto: