Michal úspešný vo wordprocessingu

Už pravidelne sa žiaci našej školy zúčastňujú vedomostných súťaži v rámci odborných predmetov. Aj tento rok nebol výnimkou.

Žiak IV. C triedy odboru Obchod a podnikanie Michal Matušík reprezentoval našu školu na krajskom kole súťaže žiakov stredných škôl v Spracovaní informácií na počítači, ktoré sa uskutočnilo 15. februára 2018 na Obchodnej akadémii v  Šuranoch.

Súťaž pozostávala z niekoľkých disciplín, ako  písanie na počítači, úprava textu na počítači a wordprocessing. Michal Matušík súťažil v disciplíne Wordprocessing, kde  preukázal svoje zručnosti nadobudnuté na  hodinách Cvičenia z aplikovanej informatiky a umiestnil sa v rámci krajského kola na krásnom treťom mieste.

Michalovi Matušíkovi ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a želáme mu veľa ďalších úspechov.eva

%d blogerom sa páči toto: