Kontraktačné dni cvičných firiem v Šali

Počas jedného dňa sa priestory Domu kultúry premenili na jedinečný veľtrh. Svoje produkty a vízie tu predstavili aj zahraniční hostia.

Každoročné podujatie pre stredné školy zo Šale a okolia „Kontraktačný deň cvičných firiem v Šali“ i tentoraz zorganizovala Spojená škola Nivy v spolupráci s Mestom Šaľa. Vo štvrtok 8. februára 2018 sa v šalianskom kulturáku prezentovala tridsiatka firiem, ktoré si vytvorili samotní žiaci. Mohli ste tu vidieť zástupcov stredných škôl zo Šale, Serede, Nových Zámkov, Kolárova, Levíc, Malinova, Zlatých Moraviec, Bratislavy, Nitry, Zvolena i priateľov zo Sokolova. D

Aj naši žiaci dvoch cvičných firiem tried 4.C a 3.C sa zúčastnili týchto kontraktačných dní v Šali.
Ako je už dobrým zvykom aj tento rok sa to nezaobišlo bez dobrého umiestnenia.
Žiaci sa umiestnili na 3. mieste v kategórii najkrajšia vizitka.
Žiaci získali skúsenosti z oblastí obchodovania, marketingovej komunikácie a propagácie, nadviazali kontakty s inými cvičnými firmami a mali možnosť vyskúšať si vlastné prezentačné zručnosti.

Každý účastník sa čo najlepšie snažil predať svoj produkt a obstáť v tvrdej podnikateľskej konkurencii. Či už to boli svadobné aranžmány, detský sortiment, veselé ponožky, či vizážistika, slovenské mliečne produkty, cupcaky, biznismani s minipizzou, štýloví barmani, ale aj výrobcovia drevených králikární a mnohé iné.

 

http://sala.dnes24.sk/foto-v-sali-sa-konal-kontraktacny-den-ziaci-sa-popysili-so-svojim-biznisom-291161Skoly-1

Skoly-5

%d blogerom sa páči toto: