TVORIVÉ DIELNE NA NAŠEJ ŠKOLE

Dňa 11.12.2017 sa na našej škole uskutočnili tvorivé dielne. Z Nábrežnej školy k nám prišli dievčatá 8 a 9-teho ročníka . Dievčatá si vyskúšali svoje zručnosti v tvorbe vianočných ozdôb. Zároveň sme mali príležitosť predstaviť im našu školu, odborné učebne, kde sa naši študenti pripravujú na praktické zručnosti v oblasti technológie prípravy pokrmov, v stolovaní. Naši žiaci im predviedli prácu baristu v príprave špeciálnych káv, prácu barmana v príprave miešaných nápojov a prácu someliera a tiež tvorbu ozdôb z vyrezávaného ovocia a zeleniny – carving.

Naši žiaci hoteláci dievčatám pripravili milé pohostenie – vianočné koláčiky pre inšpiráciu k blížiacim sa vianočným sviatkom. Strávili sme spolu pekný deň vo vianočnej atmosfére.

Monika Vandová a Zuzana Plavnická

%d blogerom sa páči toto: